1

Integrity NDT Ltd. 2004 yılında İngiltere`de kurulmuştur. Türkiye`de ise Integrity NDT Mühendislik adı altında 2009 yılında kurulmuştur.

Integrity NDT, Elektirk Santralleri ve Rafinerilerin duruşlarının muayene yönetimleri konusunda uzmanlaşmıştır. Tahribatsız muayene alanındaki geniş çaplı endüstriyel deneyimlerimiz sayesinde, metalurjik malzeme incelemesi ve analizi de dahil olmak üzere bir çok yöntemde müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca, kendi geliştirmiş olduğu Muayene Yönetim yazılımları ile, projelerin yönetimlerine ciddi katkı sağlamakta ve değer kazandırmaktadır.

2

Integrity NDT Mühendislik; yenilikçi muayene hizmetleri ve çözümleri sunan, yaptığı yatırımların yanında müşterilerinin de katkısı ile daha da yükselen bir kalite anlayışına sahip, alanında uzman bir Tahribatsız Muayene şirketidir. Küçük yerel imalatçılardan dünya çapındaki uluslararası şirketlere kadar uygun maliyetli muayene çözümleri ve teknik anlamda güvence sunuyoruz. Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

Mühendislik ekibimize yapmakta olduğumuz yatırımlar kendi geleceğimize ve müşterilerimize sunduğumuz güvenilirliğimize olan yatırımlardır. Bu çerçevede ekibimizin yetkinliklerini artırmak ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayabilmek adına eğitimler planlanmaya devam edilmektedir. Ekibimiz tüm yöntemlerde ISO 9712 `ye göre seviye 2 veya seviye 3 sertifikasına sahiptir. Bunlara ek olarak, gelişmiş ultrasonik test yöntemlerinden Ultrasonic TOFD ve Phased Array yöntemlerinde de yine ilgili sertifikalara sahiptir.

Müşterilerimiz ile işbirliği yaparak hizmet sunma anlayışına dayanan ve bu doğrultuda yeni teknolojilere sürekli olarak yatırımlar yaparak geleceğe dönük hedeflerimize odaklanıyoruz.

MERKEZİMİZ

ANKARA’DA
Ofis alanı, workshop, metalurjik inceleme, ar-ge ve NDT eğitimi için gerekli olanaklar bulunmaktadır.
Integrity NDT

Integrity NDT Ltd. ilk olarak İngiltere`de 2004 yılında kuruldu ve Integrity NDT Mühendislik adı altında 2009 yılında beri Türkiye`de ve tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Integrity NDT, Elektrik Santralleri ve Rafinerilerin duruşlarındaki tüm muayene faaliyetlerini yapmak ve yönetmek konusunda uzmanlaşmıştır.

Olanaklar & Hizmetler

Ankara merkezli şirketimizde; ofis alanı, workshop, metalurjik inceleme, Ar-Ge ve NDT eğitimi için gerekli olanaklar bulunmaktadır. Yenilikçi muayene hizmetleri ve çözümleri sunmak ve kaliteyi; müşterilerimizin ve kendi yaptığımız katkılarla sürekli olarak ileri taşımaktayız.

Geleceğe Yapılan Yatırımlar

Mühendislik ekibimize ve sürekli devam eden eğitimlere yapılan yatırımlar, bizim için geleceğe yapılan yatırımlardır. Integrity NDT mühendisleri, güvenirliğimizin ve müşterilerimize olan bağlılığımızın kaynağıdır. Müşterilerimizin talepleri öncülüğünde, onlarla ortaklaşa bir çalışma anlayışı ile geleceğimize ve teknolojiye odaklı yatırımlar yapılmaktadır.

(function ($) { $('.body>.content>.container').removeClass('container').addClass('container-fluid px-0'); $('.body>.content>.container-fluid>.row').addClass('m-0'); })(jQuery);